| miruna161 a întrebat:

Bună tuturor! Ma poate ajuta cineva să aflu cum o cheamă pe o fata care apare intr-un videoclip? Tipa îmi pare foarte cunoscută, dar nu îmi pot dă seama de unde... Danseaza in videoclipul lui Costi de la Timisoara cu Vali Vijelie: Dau pentru tine... e tipa cu rochie albă
multumesc...

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ana Maria Mocanu
http://imgur.com/a/4rsnU

| miruna161 explică (pentru floresdemayo):

Multumesc pentru răspuns. Însă ma intereseaza de fata aia blondă cu rochie albă...
Pe Ana-Maria Mocanu o stiu...

| floresdemayo a răspuns (pentru miruna161):

Păi, acolo apare o blondă și o brunetă. Cea care ti-am dat-o eu, este cea blondă în rochiță albă! Doar o blondă apare, nu mai multe. Dacă nu, dă-mi o alta poza cu ea!

| miruna161 explică (pentru floresdemayo):

Https://www.facebook.com/....../photo.php

uite,fata asta e. vreau sa aflu cum o cheama...