| xChampiionOrLooser a întrebat:

Unde pot gasi sau cine imi zice versurile in romana de la melodia Dale de Delia Matache, plizz! Multumesc si funda

Răspuns Câştigător
| ღÐιαnαღ a răspuns:

NumDale mi hente don dale mi hente don dale ma' oameni spun Dale mi hente don dale mi hente don dale ma' oameni spun: "Yekele yekelela" Rude boy. Băiatul nepoliticos.
Tu mă uitam în timp ce I.m dans-mă uitam în timp ce agitare I.m pe podea Bad boy. băiat rău.
Acum, dacă doriţi mi-stop Trippin ' dacă doriţi mi-stop Trippin ' să-mi spuneţi Sienteme Sienteme mas Sienteme Sienteme mas meu are doar dorinţa pe de tip (x 2) Dale mi hente don dale mi hente don dale ma' oameni spun: "Yekele yekelela" Dale mi hente don dale mi hente don dale ma' oameni spun: "Yekele yekelela" "Yekele yekelela" (x 2) Sienteme Sienteme mas Sienteme Sienteme mas meu are doar dorinţa pe de tip (x 4) Dale mi hente Don dale mi hente don dale ma' oameni spun: "Yekele yekelela" Dale mi hente don dale m� hente don dale ma' oameni spun: "Yekele yekelela ai traducerea asta am gasit-o "" sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| xChampiionOrLooser explică:

IN romana