| tonimarian a întrebat:

Buna utilizatori TPU, am si eu o mare rugăminte la voi. Eu am 26 ani si sunt fan foarte mare michael Jackson încă de micuț. M-ar interesa daca ar avea careva din voi obiecte cu el, cd-uri, cărți, postere. Sau daca nu cu Michael măcar cu trupa Queen sau Elvis Presley.

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Ar trebui sa ii dai adresa unde sa te găsească rolling on the floor

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Invata sa scrii, infantilule!

| Catrice a răspuns:

Acum câteva ore aveai 17... sa îmi spui și mie cum ai crescut peste noapte.

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

A crescut precum Fat-Frumos. Nci el nu mai stie al cui fan este. Am citit si celelalte intrebari ale lui.

| tonimarian explică (pentru darrio2007):

Care e treaba cu voi eu nu am spus ca am 17 ani îmi pare rău. Am spus ca am 17 ani de carte. Eu am 26. Are careva dintre voi obiecte cu aceste 3 legende

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Poate i se pune pata și pe un user laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Catrice):

Am obiecte cu mine, daca vrea.

| Catrice a răspuns (pentru darrio2007):

Ar trebui sa ii dai adresa unde sa te găsească rolling on the floor