| anonim_4396 a întrebat:

va place miley cyrus? cui ii place sa imi zica si daca vreti sa imi trimiteti mesaj privat cu id de mess...cui nu ii place sa stea in banca lui si sa nu comenteze

Răspuns Câştigător
| AlinutzaRouz a răspuns:

Eu una o ador...^_^ e super tare si canta superb

8 răspunsuri:
| Oanny a răspuns:

Mie imi place cum canta, dar nu-mi place ca are cateodata prea multe fite imi place melodiile ei:X:X

| ScLiFoSeL a răspuns:

Miley Cyrus e super cool... e draguta si la moda si in plus are si o voce superba. o ador

| thealchemist a răspuns:

Eu cred ca miley va muri de overdose inainte de a indeplini 20. nu a fost de ajuns exemplul Britney cu privire la soarta copiilor starleta? credeti ca faptul ca billy ray a lasat-o sa pozeze nud inainte de a implini 17 e un exemplu de grija paternala? ce poate ea sa spere inainte sa iasa din aria de atentie al pedofililor si al celor din grupa ei de virsta? o stea matura are cerinte complet diferite, sa se exprime matur, ceea ce la miley nu se pune problema.

| justme_9224 a răspuns:

Si mie imi placebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place chiar daca sunt baiat cristianiacobescu2001

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie implace cum arata de ce?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mylei Cyrus e cea mai tare fata o ador...imi place cum canta si este foarte frumoasa am o parere foarte bune despre ea... mi-as dori sa pot voribi cu ea pe mess chiar as vrea sa o cunosc mai bine

| mcpalmoliviu a răspuns:

Nu stiu ce sa ma hotarasc ori cum arata (style) ori cum cantatongue