| Aneke a întrebat:

Buna,va place muzica rock? Daca da, ce formatii va plac cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Differentx13 a răspuns:

Bună. Ador muzica rock, mă regăsesc în ea happy. Formațiile mele favorite sunt Evanescence, Paramore, Nightwish, The Nearly Deads, Within Temptation, Black Veil Brides, etc happy

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Când văd întrebări de genul, nu ştiu dacă cei care pun întrebarea se referă şi la metal.
Formaţiile mele preferate sunt : Megadeth, Children of Bodom, Norther, Behemoth, Gorgoroth, Slayer, Satyricon. (toate-s metal, nu rock)

Baftă!

| Holocaust a răspuns:

Rock,metal...tot pe-acolo e.
Ca şi trupe preferate aş avea Iron Maiden,Megadeth,Burzum,DRI,The Exploited,Misfits, Sex Pistols, Death, The Rolling Stones, Obituary...şi altele.

| whatevernvm a răspuns:

Buna!
Imi place rock, atat rockul vechi, cat si cel nou.
Din formatiile vechi imi plac Scorpions, GNR, Queen, 4 non blondes, Ozzy Osbourne(interpretand singur, nu in formatie), Metalica, bon Jovi, Aerosmith, Smokie.

Din trupele mai noi imi place Evanescence, Linkin Park, Green day.

Multa bafta!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Amon Amarth
Arch Enemy
Alestorm
AC/DC
Anthrax
Black Sabbath
Behemoth
Deicide
Epica
Gorgoroth
Hammerfall
Iron Maiden
Immortal
Judas Priest
Korpiklaani
Lordi
Megadeth
Metallica
Motorhead
Manowar
Nachtblut
Nightwish
Rammstein
Slayer
Saxon
Sepultura
Truda

| Elsiane a răspuns:

În general nu prea îmi place rock-ul, dar îmi place Evanescence.

| Wøodenpints a răspuns:

Aş face scurtă la mână dacăle înşir pe toate.
Câteva din cele care-mi plac: Motorhead,Dark Moor,Queen,Led Zeppelin,Megadeth,Korpiklaani,Lordi,ZZ Top,Lynyrd Skynyrd, KISS, Anthrax, Amon Amarth, Iron maiden...

| HermioneLove a răspuns:

Nu prea imi place imi pare rau dar nu e genul meu!

| TooNight a răspuns:

Nightwish,Slipknot,Scorpions,Behemoth,Alestorm,Dark Moor, Slayer, Skrillex, cam atat ascult.

| xMonsterRockX a răspuns:

Imi place foarte mult muzica rock :X
Trupele favorite sunt:
Falling in Reverse
Skillet
All time Low
Escape the Fate
Three Days Grace
Papa Roach
Simple Plan

Cam atat happy