| Nadya21 a întrebat:

Buna va rog din toata inima mea ajutati-ma! Sunt disperata. unde pot gasi negativul de la Dinu Maxer - Tu, mama va roooog din tot sufletul dau funda + vot. crying(( eu chiar nu l`am gasit si imi pare foarte rau va rog mai dati-mi niste idei de cantece de ziua mamei care sa aiba negativ repet funda + vot doar va rog important pentru mine este negativul de la Dinu maxer crying((

Răspuns Câştigător
| Lavinia15c a răspuns:

Poti face in felul urmator:cauti pe google youtube downloader si descarci programul dupa care cauti pe youtube negativul(nu ai cum sa nu il gasesti acolo)si dupa care copiezi linkul si il bagi in program...eu asa descrac orice negativ.

| Nadya21 explică (pentru Lavinia15c):

Mersi mult iti dau funda daca mergewinking

| Nadya21 explică (pentru Lavinia15c):

Dar nu gasesc negativul pe youtube crying(

| Nadya21 explică (pentru Lavinia15c):

Nu gasesc negativul pe youtube crying( imi dai tu un site te rog? daca il gasesti tu? te rog? funda plus vot