| Biby a întrebat:

Voi cine credeti ca ar trebui sa castige la Romanii au talent?
Eu cred ca ar trebui sa castige Narcis.Am vazut ca multi dintre voi votati cu Adrian Tutu si ca spuneti ca este cel mai talentat de acolo. Dar, eu cred ca vreti sa-l votati doar ca are o poveste tragica.
Deci, cine ati vrea sa castige?

Răspuns Câştigător
| WhiteWolf7 a răspuns:

De fapttt...la rapperu ala bolnav nu vad ce talent au gasit juriu ala idiot.Si daca stau si ma gandesc bine sunt unii care chiar aveau talent da daca juriu e idiot nai ce-i face.De exemplu ala micu care-l imita pe Michael Jackson.I-au votat pe pampalaii aia in locu lui.Tu ai vazut ce fete aveau aia? OMG. Whatever, vream sa zic ca ce fac ei poa sa faca si asta mic daca se antreneaza, da aia nu pot sa faca ce face el.SI multi multi altii.Ca la noi, ce vrei...

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Buna!
Bai cate stupiduri mi-am luat eu pentru ca am raspuns ca vreau sa castige Narcis in favoarea lui Adrian.
Mie Narcis mi se pare cel mai talentat, bine, si fetita aia mica, Rebeca[are o voce de inger]. Dar Adrian[acum puteti arunca cu stupiduri in mine] nu mi se pare ca ar avea vreo treaba cu muzica. Eu sincer nu l-as fi ales nici in etapa a 2-a. Bine, a scris niste versuri care au "uns" inima juriului, dar mie nu imi place. Deloc. Si nu mi se pare corect sa fie comparat cu Narcis, a carui voce este absolut uimitoare.

| pwp a răspuns:

Scz,nu ma pot hotara!
imi place si Adrian si Narcis!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Sincer, barmanu ar trebui pentru ca are si el acolo un gram de talent ca alalalt...ce face rapperu pot si eu da nu-mi spurc gura cu rahaturi de-alea.

| Bondarel99 a răspuns:

Eu cred ca pana la urma oamenii o sa se destepte si o sa recunoasca adevartul talent si o sa-l voteze pe cel mai bun, o sa voteze talentul, caci pe asta se bazeaza emisiunea...si stiti la cine ma refer cand zic adevaratul talent(N)

Răspuns utilizator avertizat
| BadBoyCristy a răspuns:

Ori Adrian Tutu(sigur va castiga pentru ca voteaza toti adolescentii), ori barmanul, care nu mai stiu cum il cheama.

| Chαяtreux a răspuns:

Adrian Tutu! i (nu pentru ca are o poveste tragica, ci pentru ca are talenthee hee

| dydy1 a răspuns:

Nu,eu il votez pe spalatorul de masini:d

| EmyliaSustineCampaniaTPUrevive a răspuns:

Narcis merita cu adevarat dupa parerea meahee heeTrebuie sa ne luam dupa telentul fiecaruia nu dupa povestile tragice pe care le au fiecarehee hee
Dar pana la urma sa castige cine e mai bun!

| chocolathe a răspuns:

Mie mi-a placut de Valentin Paun:X:X.dar eu sper sa castige barmanu.

| Naspa6969 a răspuns:

Sunt foarte multi cu care as vrea sa votez as vrea sa castige mai multi dar eu cred ca Narcis are o voce foarte buna mai ales ca n-a facut studii si este si baiat. Dar as mai vrea sa mai castige Alina si Cristina. Sunt foarte multi. Pacat ca numai unul poate castiga. Dar eu cred ca Narcis ar trebui sa castige

| TheCyrusFever a răspuns:

Adrian Tutu! i (nu pentru ca are o poveste tragica, ci pentru ca are talent hee hee

| AndreeaFrancesca a răspuns:

Cel mai mult vreau Narcis ori adrian tutu sau medeea sau spalatoru sau rebeca