| Oanna96 a întrebat:

Vreau sa ma ajutati sa gasesc o melodie. Va rog frumos! O stiu de foarte mult timp, de prin 2003-2004.
Tot ce imi amintesc este ca o canta o femeie imbracata in rochie neagra si lunga si cred ca avea si trena. Tipa se tot plimba printr-un castel/palat.Arata sumbru.
Stiu ca sunt mici sansele sa stie cineva despre ce e vorba dar speranta moare ultima. laughing Ma gandesc de ceva timp si am tot cautat dar nu am gasit o. Stiu ca imi placea foarte mult. Multumesc anticipat. Ofer Funda!

4 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Pana o gasesti melodia ta te poti relaxa cu asta: https://www.youtube.com/watch?v=C7d84EuxSu0 asta m-i-a venit in minte acum si stiu ca nu este ceea ce cauti tu.

| anamariarot a răspuns:

Sa fie vreo reinterpretare pentru "The phantom of the opera"?

| Roxin a răspuns:

Madonna - Frozen?

| OxyAndrei a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM
Nu stiu daca e asta, rochia e alba... si e hotel.