| paulagabriela a întrebat:

Vreau sa ma ajutati si pe mine cu ceva. Vreau sa va ganditi la un nume de trupa(inventat de voi, dar sa nu fie aiurea).CEA MAI BUNA IDEE PRIMISTE FUNDA.

Răspuns Câştigător
| DrLaw a răspuns:

Pai in acest caz ti-as putea propune Pinky Rockers, 4_You, Mystical 4, Crazy Girls cam asta imi vine in minte acum, daca o sa imi vina in minte altceva o sa-ti spunbig grin

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

The Hens -> Gainusele.

| adrianadi97 a răspuns:

Crazy Sunday?

| DrLaw a răspuns:

DEpinde ce trupa vrei sa faci daca cumva e formata din 2 si sunteti djs ti-as propune Public Deejays sau Perfect Duo ceva de genu, daca e cumva trupa rock ti-as propune The NightMares, si ar mai fii unu tare The NightCores sper ca te-am ajutat.

| paulagabriela explică:

Suntem 4 fete de 14 ani si cantam si rock dar fara scrimohappy

| paulagabriela explică:

Suntem 4 fete.