| MeeeMeee a întrebat:

Vreau sa stiu daca si voi sunteti fani Michael Jackson. Eu ador stilul Michael Jackson si muzica e cool. Oricum vreau sa aflu daca si voua va place catusi de putin Michael Jackson...

Răspuns Câştigător
| heise a răspuns:

Daca voua va place spuneti de alti ca au gusturi bune pentru ca asculta acelasi gen de muzica dar pe altii care isi dau sufletul pe scena nu le mai ziceti " ai gusturi bune " daca ii asculta pentru ca voua nu va plac. Banalitati.
Revenind.
Multora le place de M. J pentru sentimentele exprimate in versuri, mesajul pe care ni-l trimitea, pentru fraptele sale bune facute altora, pentru gestul de a aschimba lumea in ceva mai bun. Muzica lui a unit multi altii si i-a facut sa vada dincolo de un videoclip si cateva miscari. Ceva ce el vroia sa exprime, evidentieze de la inceput. Miscarile lui erau orginale si si-a iubit fanii, nu i-a lasat la greu, iar de aceea multi il au in inima lor. Pentru scopul nobil pentru care a trait, a continuat sa cante. El este si va ramane Regele pop-ului, pentru ca a pus sufet in ceea ce facea si nu mintea fanii cu o iluzie falsa despre el. El era el iar fanii l-au adorat pentru cea ce era, nu pentru alt lucru. Si-a iubit munca, dar nu doar pentru bani, a iubit sa cante, sa impartaseasca tuturor putin din sufletul lui si a suportat multe chinuri, umilinte. A suportat presa si boala. El a continuant sa scoata cantece si sa urce pe scena pentru NOI, fanii M. J.

ps. da, da mie imi place M. J pentru lucrurile zise mai sus.

5 răspunsuri:
| Alee_6805 a răspuns:

Da:Xil ador...este cea mai buna muzica
Catusi de putin? Nu la mine nu exista cuvantu acesta:exista decat imens de mult sau enorm de mult.RIP
P. S:Ai gusturi foarte bune!

| valentinox a răspuns:

Mie nu. cel mai mult imi plac melodiile rmx in club, nu zic ca Michael Jackson nu a fost un artist da nu mi-au placut nici o data piesele lui. salut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce te-ajuta faptul ca stii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti place ai gusturi fff bune, zic eu,. eu il adourlove struck:X:X:Xe adv ca inainte de moartea lui nu prea il ascultam si nu ma fascina. dar dupa ce a muritcryingcrying...am alat mai multe despre el si despre toate faptele bune ce le facea pentru oameni si incet incet a inceput sa ma captiveze muzica lui, msj ce le transmitea prin cantecele lui si actele de caritatelove strucklove strucklove struck

| stefan994 a răspuns:

Sincer pana la regretabila sa moarte nu prea ma pasiona Michael. dar dupa acest nefericit incident m-am interesat mai mult de activitatea sa si am realizat ca era un om cu un suflet mare.In ceea ce priveste muzica... n'am nici un dubiu ca fost si cred ca va ramane pentru totdeauna Regele muzicii pop. dar ceea ce m-a fascinat la el cel mai mult e maniera in care acesta dansa. o facea intr-un stil unic si am convingerea ca nimeni nu-l va mai putea egala in acest segment.In concluzie da, imi place Michael Jackson.na ca mult am mai scris laughing