| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu cati oameni din TPU iubeste si ii place muzica rock? sunt chiar curioasa

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Si eu ascult muzica rock. Prefer mai mult alternative, soft rock.

| TeoPT a răspuns:

Eu. Rock on!

| GeoXD a răspuns:

Nu exista un fan numarul 1 al muzici rock straight face pentru ca unii vorbesc doar pentru ei, nestiind si de fanii multi din alte tari
si eu ador rock-ul, punk-ul, hardcore, tot ce imi face urechea sa se simta mai bine, nu melodii comerciale gen inna, puya si alti indivizi straight face

| daηă a răspuns:

Pai multi oameni iubeste muzic a rock
si eu iubeste mult muzica rock
tu iubeste muzica rock nu?
toti iubeste muzica rock

| Agapimu a răspuns:

Rock-u ii cel mai tare frate! Dar nu orice rock frate! De ala tare!

| girlsad a răspuns:

Eu. Rock

| Cretzule a răspuns:

Rock on!

| DarkRose a răspuns:

Euuuuu, ador muzica rock, i am the biggest fantongue
Si sa te corectez, ''cati oameni din TPU iubesc si le place muzica rock'' scuze dar nu m.am putut abtine. Sper ca nu te superi, Byeeeeeetongue

| pdannysan13 a răspuns:

Anii 80 si in special balade. la alea ma simt cele mai bine.in zilele astea cred ca un pic a degenerat muzica rock, fiecare a 3-a trupa este ceva Bastion of Strength si Hammers Of Fate si de genul si multi nu mai canta ci striga. sunt cateva trupe de genul care chiar au voce si succes ( Rhapsody of Fire, Nightwish, Sonata Arctica). bon jovi, ac/dc, kiss au piese imortale. si in ziua de azi mai descopar o piesa rock faina, dar nu mai gasesc genul din 80. acea combinatie soft, ballad, hard rock. ma rog nu stiu daca intelegeti...

| Sweet_5273 a răspuns:

Eu number 1 ...imi place dar melodiile originale care sa simti rockul in sange cum vibreaza!

| anaisu a răspuns:

Imi place rockul mai ales tokio hotel pacat ca s-au despartit dar ador dimnu borgir

| EmaLovesMuffins a răspuns:

Euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Rooooooooooock on! \m/ \m/ \m/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar gramatica limbii romane nu vrei sa o stii?

| X a răspuns:

Mie imi place foarte mult rocku ma rog nu rock extravagant ceva gen paramore, linkin parca, nightwish, skillet, everence