| PoUfOuLeTe a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum se numeste doua melodii:in prima zice ceva de genu:when you smile, when you kiss... i want you... i love(am pus puncte puncte pentru ca nu mai retinut toate versurile) iar in a doua am retinut doar ca spune"babilonia". fundita

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Prima probabil Pedro Kazanova-Selfish Lovehttp://www.youtube.com/watch?v=2w--fJDFjMA

Iar a doua daca nu e foarte cunoscuta sau celebra n-am cum sa o gasesc.Mai multe detalii.

2 răspunsuri:
| FaNYsh a răspuns:

Mai treci si tu pe la scoala...probabil ai facut limba romana cu ingrijitoarea!