| EllaBååå a întrebat:

Vreau si eu niste colinde pentru craciun sau cele cantate de voi la scoala...
Ma puteti ajuta?
Mersi!

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Romanesti:Astazi s-a nascut Cristos,Noapte de vis,Ingerii a noastre plaiuri,Negurile Noptii,Dormi rege vesnic,Canta in coruri mii si mii,Deschide usa crestine,Sus la poarta Raiului,E lumina-n miez de noapte,Hai la iesle la Isus,Noi umblam si colindam,O brad frumos!,O ce veste minunata,Florile dalbe
Straine:Felis Navidad,Snow Day,Lonely this Chrismas,Santa Claus is coming to Town,silent night,The First Noel,The Magic of Chrismas Day,Silver Belles,Jingle Belles ,André Rieu & Helmut Zacharias- Kling Glöckchen klingeling ,. Franck Michael - Mon beau sapin ,We Wish You A Merry Christmas