| Ambrienda a întrebat:

Vreau si eu niste nume de melodii in limba romana(nu manele) sau engleza, triste sau rock sad

Răspuns Câştigător
| Weed22 a răspuns:

Nirvana - About a girl; Blew... etc.
Metallica - The unforgiven 1; Whiskey in the jar; Turn the page... etc.
Evanescence - Bring me to life; My immortal; Going under... etc.
HIM - Gone with the sin; Rip out the wings of a butterfly; In joy and sorrow; Wicked Game... etc.
Sper sa iti placa.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lc13cm3 a răspuns:

De ce nu iti plac manelele?!

| Pricked a răspuns (pentru lc13cm3):

Mie-mi plac. love struck.

Iar rokcul e căcat pe lângă ele. Mwuhahaha.

| Ambrienda explică (pentru lc13cm3):

Pur si simplu urasc acest gen..Nu am absolut nimic cu persoanele care asculta, fiecare are gusturile sale happy

Răspuns utilizator avertizat
| Pricked a răspuns (pentru TheMechanix):

Eşti singurul care mă-nţelege, bro.

| Ambrienda explică (pentru Pricked):

Eu am cerut niste nume de piese.E treaba vostra ca va plac sau nu!

| Pricked a răspuns (pentru Ambrienda):

Lasă-ne să ne împărtăşim pasiunea pentru manele, gurl.