| Adelutza_6210 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri noilove strucklove struck
nu din astea vechi:*:*

3 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Iti trimit pe cer senin un sarut si-un trandafir, iar pe-un curcubeu dragut "un te rog sa nu ma uiti"!

\"FERICIREA m´eu gasesc, langa fratii mei...nu pot sa ma linistesc, cand ma cert cu ei...am noroc, ca SUPARAREA la noi nu rezista.si de IUBIREA de frati, este invinsa! by parfum de indiank plzz vot.

Plecat cu gandu’…la un coupe…motor mare… fara CD si fara difuzoare…s’auzi cum urca’n ture…prea tare…viseaza in continuare…speranta nu moare… "

Viata e un joc de cacao in care nu poti folosii coade!

Domina ca sa nu fii dominat!

Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea.

Cand ai suflet RAU in tine atunci esti privit mai BINE!

Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar… "

Viitorul e trecutul la prezent….dar trecutul ramane trecut caci prezentul stii sigur ca va schimba un viitor care a fost deja.

Razbunarea cea mai crunta este cand dusmanul tau e silit sa recunoasca ca TU esti mai bun si el e mai rau!

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul… "

" Nu sunt rea, sunt smecherita si stiu sa ma fac iubita, hai sa facem o`ncercare, sa vedem care pe care… "

Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun laf el cum nu exista nici un gand bun pe care sa v-il spun… "

" Prea multi prosti pentru o tara asa de mica… "

" Nu exista nu-mi place sa beau… beau fara sa-mi placa! "

" Nu exista minciuni doar adevar fara dovezi… "

" Nu exista ceva mai rau decat cazare pe viata… "

" Visele nu ti le dau, nu mi le poti lua, sa visez e lumea mea… "

" Spuneti ca nu m-a suportati dar va uitati la mine de parca mi-ati fi fani… "

" Adevarul care ii face pe oameni liberi este in cea mai mare parte adevarul pe care oamenii n-ar vrea sa-l auda… "

" Pentru orice femeie dorita de majoritatea barbatilor exista cel unul deja plictisit de ea… "

" Pentru fiecare 60 de sec. in care stai suparat, pierzi un minut din viata frumoasa pe care nimeni nu ti-o poate da inapoi… asa ca invata si tu sa fii fericit si sa zambesti! "

| Brasoveanu_5018 a răspuns:

Sau mai simple sa citeasca lumea; Vesela-am luat Bacu.trista.am intrat la cu plata.