| Sophieka a întrebat:

Am fost intr-un supermarket acum o ora unde canta o piesa superba, de un barbat tanar cu voce asemanatoare lui Smiley, pe un ritm chiar placut desi canta despre iubita sa care l-a inselat iar el nu o poate uita.
Din nefericire am uitat refrenul care era foarte des in melodie dar cuvintele din melodie erau despre inselat si despre faptul ca simte ca nu o poate uita.
Oare ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

"Din nefericire am uitat refrenul..."
Poate fi tocmai invers, adică "din fericire".
Nu e bine să ne umplem mintea cu idei despre înşelare, despre relaţii eşuate etc.

| Sophieka explică (pentru sabin89):

Asa e, nu merita, super raspuns!
Poate o voi mai auzii sa aflu cine este artistul, avea o voce si o tonalitate pe placul meu, cu siguranta (sper) are si melodii pozitive.

5 răspunsuri:
| Sophieka explică (pentru gigite):

Nu este. Este total altceva fata de ce am scris, iar cantaretul este barbat. Multumesc, Gigite!

| Cksihja a răspuns:

Smiley - În lipsa mea sau Deepcentral - În urma ta.

| Sophieka explică (pentru Cksihja):

Multumesc insa nu este niciuna din aceste doua melodii.