| vicentiuforin a întrebat:

Doresc sa învăț sa cânt la orga! Stiti pe cineva care preda lectii in Iasi? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Anonimulllllllll a răspuns:

Eu sunt din Iasi si fac pian de 3 ani la Casa Studentilor si Palatul Copiilor.Insa daca te referi chiar la orga (gen muzica populara), poti tot la Palatul Copiilor (daca nu ai trecut de varsta de 18 ani), inscrierile se fac in toamna si cursurile sunt gratuite.Sunt mai multe fanfare si orchestre ffoaarte faine, insa ai si de muncit, succes!

| Gabriel_Vlad_1999_al7V a răspuns:

Pt clape poti invata si de pe net daca vrei...dar e mai ok cu prof.
Este scoala particulara de muzica, incearca la bancila, conservator sau la filarmonica, sunt profi care fac si particular.
Te as putea invata eu dar abia prin septembrie cand incep conservatorul vin in Iasi so yeah laughing
Bafta!

| vicentiuforin explică (pentru Gabriel_Vlad_1999_al7V):

Mersi mult pentru informatie! nu as vrea sa fac conservatorul laughing vreau sa învăț pentru mine happy. mersi oricum happy