| Prokinder73 a întrebat:

o intrebare, vreau să modific o melodie la început și la final, la început primele câteva secunde vreau să o fac să înceapă de la încet până la volumul normal, pe parcursul a două sau trei secunde, la final vreau să coboare sunetul încet, tot asa, pe parcursul a câteva secunde până nu se mai aude nimic, cum as putea face asta? As prefera online daca se poate, daca nu, instalez ce trebuie, dar am nevoie de pași, multumesc.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Descarca Audacity (gratuit) și spor la treabă - programul știe multe