| asy a întrebat:

Vreau sa particip la un concurs de cantat si imi trebuie o melodie, dar nu stiu care... Imi puteti da va rog frumos cateva exemple de melodii care va plac voua si pot fi cantate la concursuri happy De preferabil in spaniola, franceza sau romana big grin Multumesc enorm! O zi placuta!

3 răspunsuri:
| ScumpikaTha a răspuns:

Depinde si ce timbru ai. Iti trebuie o melodie care sa iti puna vocea in valoare. As alege ceva clasic, cunoscut... Nu din astea care sunt acum pe Utv sau Kiss TV. Funda? :*

| asy explică (pentru ScumpikaTha):

Sigur că trebuie să imi puna vocea in valoare! Ar fi ok ceva clasic, dar ce melodie? happy