| anneblackish a întrebat:

Bunaa TPU care stie cam cat costa un bilet la un concert in Bucuresti? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| ydaa a răspuns:

Intre o suta si 5 milioane depinde undee mergi si cat de cunoscut e artistul ex :m dat 3 la rbd si 4 la madonaa si la madonaa a fost cel mai urat am dat mult si n-am vz nimic si auzit nimic si de iesit n-am putut din cauza miilor de oameni

2 răspunsuri:
| ydaa a răspuns:

In principiu variaza intre 20 si 50 d lei

| Cornulet a răspuns:

Nu conteaza in ce localitate este, conteaza cine canta, unde canta etc. Iti poti face o parere despre preturi aici http://www.bilete.ro/