| anonim_4396 a întrebat:

Bune TPU! Ma puteti ajuta? De 3 zile caut o melodie pe care am auzit-o la discoteca dar nu stiu cum se numea stiu ca incepea cu una cantand tare "aaaaaaaaaaa nu te pot uitaaaaaaaaa" si apoi candta un barbat den cabron dar nu mai tin minte exact. Nu stiti cum se numeste?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Oana Radu?
http://www.versuri.ro/versuri/gfmefe_oana+radu+dr+mako+si+eli+tu.html
Vezi daca este ceea ce cauti tu.
O zi frumoasa sa ai:)

| killerul898 a răspuns (pentru caramela):

De fapt nu imi aminteam eu bine... acum am gasit-o era bug mafia- hai sa fim high laughing multumesc oricum