| Forev3rAlone a întrebat:

Ca tot e vara, care este melodia voastra de vara preferata, care chiar va face sa simtiti gustul vacantei? big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandru_Dani_1993 a răspuns:

Eu vara nu dorm laughing

8 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Simple Plan-Summer Paradisebig grin

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

"In Satu Mare si Arad nu stam pe loc,fetelor sus pe tolc,VA TZUC,CEAUSTOC".

Cred ca ti-ai dat seama care e tongue

Pe langa asta exact ca in piesa Inna-Sper Mare exact ca in piesa, in decapotabila sau sportiva cu trapa, o fata in dreapta sau spate pe motor bani in buzunar si rezervoru plin, si sa ma duc, sa nu ma mai opresc big grin Am un chef de mare (mai ales ca n-am fost ever inca sad tongue ) incat cand ajung acolo cred ca nu ies din apa 1 zi big grin

Răspuns utilizator avertizat
| AluionMusic a răspuns:

Lana Del Rey - Summertime Sadness
http://youtu.be/nVjsGKrE6E8

| Elsker a răspuns:

Ville Valo feat. Natalia Avelon - Summer Wine
J Balvin - Tranquila

| Vickzye a răspuns:

Smote - Summertime