| doraz a întrebat:

Calculatorul meu merge destul de greu, adica cand sunt pe net de foarte multe ori mi se blocheaza browserele. Eu folosesc si Opera si Chrome pentru ca in Opera nu merge sa intru pe youtube, iar sa raman doar cu Chrome nu vreau pentru ca nu am functia "undo", si uneori mai dau x la unele pagini si cu ajutorul operei pot da "undo".
Care ar putea fi cauza pentru care se blocheaza browserele? Am scanat calculatorul si n-am virusi. Pot avea keylogger?

1 răspuns:
| LiK3 a răspuns:

Eu zic ca nu e bine sa folosesti mai multe browsere sau sa deschizi prea multe pagini in acelasi timp.
Sfatul meu e sa dezinstalezi opera si sa folosesti chrome deoarece este cel mai bun browser creeat.