| DeeeaA a întrebat:

Cam cat costa un sistem audio sau un sistem de karaoke?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Depinde de firmă şi putere, între 150 ron şi 40. 000 de euro (pentru cluburi sau studiouri de înregistrare).
Pa, pa.

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Depinde poate fi de la 559 RON cel mai ieftin pana la 1. 343, 22 RON alea scumpe.
Daca vrei unu bun iti recomand pana la 5000 Ron

| laserworld a răspuns:

Sisteme ieftine de karaoke incepe cu 300 ron(cu difuzoare de 6.5 inch, mp3/usb,slot card, intr. microfon, reglaj microfon si audio individual, cred, ajunge ptr.acasa,dar depinde de buget.sisteme profesionale karaoke ptr.restaurante incepe cu 1000 ron pana in jur de 2500 ron.