| anonim_4396 a întrebat:

Cand iti dai seama ca exagerezi cu un lucru? De exemplu, daca ascult muzica tot timpul, indiferent de ce fac, e o problema?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand isi ocupa majoritatea timpului, orice activitate ar fi bine daca ar avea o limita, de exemplu, ma joc gta 5 in timpul liber cand vin de la scoala 2 ore, nu 6 ore, pentru ca trebuie sa imi fac temele, sa invat pentru maine la scoala, nu stau pe Facebook toata ziua apoi ma plang ca de ce nu retin nimic

| Endoryus a răspuns:

Nu e o problema. Si eu ascult mereu muzica si nu o consider o problema.

| Lostlyric a răspuns:

Ai o problema foarte mare. Ajungi sa ai drept pasiune, muzica.

| tanasevlad91 a răspuns:

Nu cred este o problema atata timp cat te ajuta si iti poti face activitatile zilncice fara vreo problema,omul in sine are nevoie de socializare sau sa simta ca nu este singur,iar atunci cand conduci,gatesti muncesti,si nu ai pe cineva langa tine,muzica este un stimultent si un simulator eficient pentru a trece timpul mai usor,dar desigur,este un motiv de ingrijorare daca te impiedica in a socializa cu alte persoane, sau te face sa fii o persoana retrasa, acum depinde de cum asculti muzica, de placere sau pentru a evita contactul cu lumea din exterior, bafta

| eurocar a răspuns:

Nu cred ca este vreo problema, si eu ascult muzica mai tot timpul, am devenit dependent de muzica important este sa gasesti sursa potrivita, de exemplu eu ascult DFM un radio online care imi place foarte mult se potriveste perfect pentru gustul meu :) http://dfmdance.out.airtime.pro:8000/dfmdance_a