| βÚβÚ a întrebat:

Cand m`am uitat la melodia I wouldn't change a thing de pe DisneyChannel, Miruna Oprea mi se pare cunoscuta. E aceeasi fata cu cea care a castigat la concursul ala de voci Hannah Montana? Stiu ca de mult canta o melodie cu 'nu mi-e frica de bau bau'. Am incercat sa caut dar informatiile m`au bagat mai mult in ceata I don't want to see

Răspuns Câştigător
| Lasatunumele a răspuns:

Da, ea e, si canta piesa I wouldn't change a thing PENTRU CA a castigat acol concurs, nu ai auzit ce ziceau, "Aveti sansa sa castigati un concert Hannah Montana si sa inregistrati propria voastra melodie intr-un studio de inregistrari Disney" sau ceva de genul.

8 răspunsuri:
| NightMare a răspuns:

Da ea este.

| georgyana98georgy a răspuns:

Buna! da, miruna oprea este aceeasi fata care a participat la concursul be a disney channel star si cea care canta melodia Wouldn't Change a Thing

sper ca te-am lamurit

| anotherhumanbeing a răspuns:

Da, ea este.

| Alee_9909 a răspuns:

Da ea e

| Anonima_9977 a răspuns:

Da, din cate stiu este aceias fata dar acum si-a mai perfectionat stilul:P... uite aici un interviu cu ea si noni:

http://www.moviez.ro/......KWtW8.html

| TeoPT a răspuns:

Miruna Oprea este castigatoarea concursului "Be a Disney Channel Star", organizat acum cateva luni.

| βÚβÚ explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri ^^ M`ati lamurit...
Insa, nu vi se pare putin ciudat ca aceea persoana sa fie deja cantaret si sa si castige? Era logic ca ea va castiga daca a mai cantat o melodie acum multi ani @_@

| isabel_8733 a răspuns:

Da ea a castigat...si melodia cu bau bau o canta cand era mult mai micahappy