| evanescenceforever a întrebat:

Cand va lansa evanescence noul albumbig grineep silence? am auzit de la cateva surse ca a fost lansat pe 15 martie(anul acesta)... e adevarat? ca eu nu gasesc nimic...

Răspuns Câştigător
| narutotruefan a răspuns:

Si eu sunt o mare fana a trupei evanescence! am citit pe net ca urmatorul album se va numi deep silence (asa cum ai specificat si tu), inca nu a fost lansat dar toti fanii asteapta acest lucru! cu rabdarea treci si marea! asa ca te ce sa te grabesti? mai bine asteapta ca asa poate si albumul va fi mai reusit de cat daca s-ar grabi si l-ar lansa cu greseli sau asa ceva. Oricum, te poti uita si pe site-ul oficial www.evanescence.com...succes!

2 răspunsuri:
| Sin a răspuns:

De ce nu le urmaresti site-ul oficial la sectiunea "News"?
http://www.evanescence.com/index.asp
Sau sa te inscrii la newsletter si atunci iti vin informatiile direct prin email.

| evanescenceforever explică:

Ma gandeam si la asta dar nu am un cont...si imi voi face dar de ce trebuie sa scriu si codul postal?