| COSTINCRAU a întrebat:

Care a fost prima melodie a lui xxxtentacion? Si vouă care va plăcut cel mai mult

Răspuns Câştigător
| mamaender3210 a răspuns:

Prima melodie de pe suoundclount a lui a fost "vice city" și îmi place și acum foarte mult. Prima lui melodie a fost înregistrată la un microfon ieftin, am auzit-o o dată și sună groaznic, iar preferata mea cred că e "Whoa", "I don't let go", "Sad", "Bad", " Vice city" și multe altele de care nu-mi mai aduc aminte. Ori cum sper că te-am ajutat cu ceva. #LLJ