| razvan1008 a întrebat:

Care credeti ca a fost hitul verii 2010 din punctul vostru de vedere?

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Inna-Sun is uplove struck

17 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Katy Perry ft. Snopp Dog-California Gurls-asa a zis la MTV Music Awards si eu cred la fel

| retouchan a răspuns:

Narcotic Sound ft.Matteo &Christian D-Mamacita

Sincer.Eu asta cred. A fost difuzat toata vara happy

| DjAndrea a răspuns:

Sunrise Inc feat Starchild-Lick shot
Residence Deejays feat Frissco-Lovely smile
eu asta cred(sunt piesele mele preferate)sad

| UNfriendLY a răspuns:

Deepcentral - music makes me free

| Abcfunny a răspuns:

Christian D feat matteo-mamasita

| Cristary a răspuns:

Eu cred ca I like the trumpet, si Rude Boy,. Si mamacita chiar.

| ღShawtyღ a răspuns:

Clar melodia lui Katy Perry ft. Snopp Dog-California Gurls!

| larysukx a răspuns:

Raluka - I like the trumpet sau
Connect-R - Still
fundita?big grin

| KatVonB a răspuns:

Bob & hayley williams - airplanes (ador mel astalove struck)
si Travis McCoy Billionaire big grin

| aleeee a răspuns:

In Romania cred ca Mamasita (Christian D) sau 10 Minutes (Inna).

lolita
| lolita a răspuns:

Hitul verii 2010 a fost Yolanda Be Cool - We No Speak Americano in toata Europa cel putin. in toate cluburile se auzea numai melodia asta.

lolita
| lolita a răspuns:

Hitul verii 2010 a fost Yolanda Be Cool - We No Speak Americano in toata Europa cel putin. in toate cluburile se auzea numai melodia asta.http://www.youtube.com/watch?v=QbDgwvPUJEY

| flyleaf22 a răspuns:

Nu mai pot cu mamasita x( Bob & hayley williams - airplanes a stat cel mai mult in vara asta in top 5 billboard.

| Meryem027 a răspuns:

We no speak americano si I like the trumpet, asa cred. happy

| anelisia a răspuns:

Lady Gaga-Alejandro

| Dyutza_9075 a răspuns:

Cred ca hitul verii a fost Yolanda be cool- we no speak americano.

| syryana a răspuns:

Sunrise inc like shot