| MeYouAllNight a întrebat:

Care credeti ca e cea mai frumoasa melodie a tuturor timpurilor?

11 răspunsuri:
| mysterious a răspuns:

Poets Of The Fall - Carnival Of Rust

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Bring me to life - Evanescence

| razvan1008 a răspuns:

Kaoma-lambada http://www.youtube.com/watch?v=5AfTl5Vg73A (si populara)

| Ioanantonia a răspuns:

Pai momentan mie imi place:Avril Lavigne - What The Hell

| StefanJobs a răspuns:

Ice Cube - Today Was A Good Day, asta momentan, o "cea mai buna melodie" nu exista.

@Bogdan: cum sa-l pui pe Tupac langa Lady GaGa si Akcent? wtf?

| livio70 a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia si nu in ultimul rand de starea si locul in care te afliwinking

| LoLpoZ a răspuns:

Michael Jackson- Billie Jean

| LetyKaty a răspuns:

Nu stiu...melodia care m-a impresionat cel mai mult a fost backstreet boys- the call

| MeYouAllNight explică:

@livio70 imagineaza-ti un "in opinia ta" dupa intrebare, e mai bine acum?

| BogdanASCRD97 a răspuns:

Dupa parerea profei mele de muzica sa stii ca ar fi o simfonie de Bethowen, dupa mine as alege intre Akcent, Lady Gaga si Tupac Shakur

| dorinel97 a răspuns:

Jay-Z:Forever Young