| Randy Orton a întrebat:

Care credeti ca sunt cele mai faine melodii din wrestling? Favoritele melodii ale mele sunt melodiile de intrare ale lor: Randy Orton (sunt fanul lui Orton #1); CM Punk; Maryse; Jeff Hardy (care se afla acum in TNA); Million Dollar Man (tatal lui Ted DiBiase); Legacy; RAW (veche si noua); Sheamus; Wrestlemania 26; The Miz; Christian; Jimmy Wang Yang; John Cena; Kurt Angle (tot din TNA) si Shawn Michaels (care a fost infrant si retras de catre Undertaker la Wrestlemania 26).

Răspuns Câştigător
| babygirlmeli a răspuns:

Bine ca nu ai luat pe rand toate diviziile sa scrii toti wrestleri/eritzelehee hee (joking). Melodiile care imi plac cel mai mult sunt ale lui Christian si John Cena, dar imi placea si a lui Trish Stratus happy

78 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mia placut ca vipera randi orton a castigat tlitul la maning the beng

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rendy orton vs rey mystreio rey 4 cel mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodile mele preferate sunt a lui john cena, randy orton, edge, maryse, shan michaels, rey misterio, triple h si batista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John cena ma tanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai faine sunt a lui jhon cena si the miz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati-mi si mie un site de unde pot descarca melodia Words The Christians

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai faina melodiie dupa mine este a lui kofi kinston

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rendy orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mia mise pare bun orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rey mysterio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred că cele mai faine melodii din wrestling sunt cele ale lui john cena si randy orton. Ei sunt idolii mei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodiile lui randy orton, maryse, million dollar man, the miz, legacy, raw noua, sheamus, hohn cena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lui orton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randi orton, jhon cena, christian, the miz, maryse, mvp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A lu orton ii cea mai faina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place melodia ta dar si a lui john cena si imi place si a lui kely kely si maryse o iubesc pe maryse si imi place cum joci viperowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz randy orton imi place melodia ta da alui John Cena este si mai si

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Randy cele mai tari melodii sunt:lagasy, sheamus, Nexus, randy orton, ted dibiase, the miz, edge, undertacker.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SI MIE dar a lui jon cena e mai calumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Johnnnnnnnnn cenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac cena orton hbk raw 2009 wrestlemania26 money in a bank

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

R-truth nu wath up cea din 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nah hai mai merge dar tot Jonh cena nr. 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jon cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

John cena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alui randi orton ce mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna melodie este a lui The Miz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca melodia lui jeff hardy a lui jon cena si a lui artru