| Alexe_Silviu_2000 a întrebat:

Care din boxele astea au bluetooth si care sunt mai bune (cred ca au ambele, dar la una nu scrie versiunea)?
Unele sunt 3.1, celelalte au subwoofer cu 5w mai mare (uitati-ba la descriere)
1 http://altex.ro/laptop-it/periferice/boxe/boxe-akai-rc-3 110-2-1-45w-negru
2 http://altex.ro/laptop-it/periferice/boxe/boxe-akai-rc-3 515-2-1-38w-negru

Vreau sa iau un sistem bun din cele doua
Dau funda;)))

7 răspunsuri:
| ĂlaRău a răspuns:

Be copile! Ti-e greu sa pui denumirile alea nenorocite in bara de search pe google urmate de cuvantul review?!

Ce tot faci spam aici de o saptamana cu rahatul asta de parca esti pe cale sa cheltuiesti milioane de euro.

Ambele sunt nasoale asa ca nu conteaza pe care il alegi si aia 5W is total neinsemnati, nuli! Contau daca erau de la 50 in sus.

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru ĂlaRău):

Astepti funda, asa-i

| ĂlaRău a răspuns (pentru Alexe_Silviu_2000):

Nu, astept sa te destepti.

| Dan_Alexandru_2000 a răspuns (pentru ĂlaRău):

Is niste prostii de boxe.

| ĂlaRău a răspuns:

A da, daca vrei un sistem standard de camera bun ia-ti Genius Sw-Hf 6000
Logitech Z506 sau taticul lor Z906.

| Alexe_Silviu_2000 explică (pentru ĂlaRău):

Ok,mersi

| Dan_Alexandru_2000 a răspuns (pentru ĂlaRău):

LOGITECH sunt boxe slabe. De proasta calitate. Mai bine un Genius care face si un Logitech z5500