| ndjfmkf a întrebat:

Care dintre urmatoarele cantarete vi se pare mai buna:andra,celin dion,mariah carey,inna alexandra stan,andreea banica,whitney houston,beyonce,madonna,loreen dar cea mai frumoasa antonia,inna,alexandra stan,andra,lavinia parva,celia,andreea balan,elena ionescu(de la mandinga),elena gheorghe,giulia, adela popescu si sore?

11 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Whitney Houston & Celine Dion

| CautNume a răspuns:

Céline Dion si Whitney Houston
Antonia (nu e cea mai frumoasa cantareata, e doar din cele pe care le-ai numit tu)
Dar, stai putin.Tu o compari pe Whitney Houston cu Inna?! straight face

| ndjfmkf explică (pentru CautNume):

Nu! ma asteptan la asemenea intrebari deci fiecare din oameni aore un stil de muzica uni rock uni pop uni populara si multe alte stiluri poate unora nu le place cum canta Whitney Houston sau altora cum canta inna sau poate chiar nici una nu este pe stilu lor de muzica dar te asi ruga sa imi spui care este cea mai frumoasa cantareata pentru tine te rog happy

| CautNume a răspuns (pentru ndjfmkf):

Cantareata mea preferata este Amy Lee.Adica are si o voce foarte buna si este si frumoasa. Nu mi se pare ca exista o cantareata care sa fie "cea mai frumoasa". Adica, sunt mai multe dragute.
http://www.youtube.com/watch?v=i3MKTm-49uI
http://www.google.ro/......tp?/search

| CautNume a răspuns:

Sunt curioasa, cantareata ta preferata cine este?

| ndjfmkf explică (pentru CautNume):

Adele cum canta si frumoasa antonia, lavinia parva, celia si mai multe

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Toate sunt pitipoance si canta muzica naspa.

| ndjfmkf explică (pentru adulahfaapdoøjadjal):

Serios? atunci zi tu care?

| bloodyhell a răspuns (pentru ndjfmkf):

Ai auzit de Tarja Turunen?

| ndjfmkf explică (pentru bloodyhell):

Da!

| ndjfmkf explică:

Si adele la ambele categori