| marlena2000000 a întrebat:

Care e cantaretul vostru preferat? ce faceti in timpul liber? ce felde carti iti place sa citesti? care e ultimul film vazut? sunt intrebari doar pentru distractie

Răspuns Câştigător
| DeathTheKid a răspuns:

-Bon Jovi, 30STM,TH,LP, GNR etc.
-ies afara cu rolele si cu Maya(cainele meu)
-carti in genul "Contele de Monte Cristo" sau "Foartele raului absolut"
-Silent hill

11 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

-N-am un cântăreț dar am două formații, System of a down și Megadeth.
-Să dorm.
-Horror, legate de război sau povești plictisitoare despre vieți palpitante.
-Mă crezi că nu mai știu? Nu m-am uitat la un film de un secol...

| IMC90 a răspuns:

1) Freddy Mercury
2) Beau
3) Robert Kiyosaki : Tata bogat tata sarac, Cadranul banilor
4) Pink Floyd - The Wall

| Chris a răspuns:

1. Nu am unul preferat, insa in general ascult Hurts, Hobbie Stuart, Adele, dar si Clint Mansell, pentru relaxare.
2. Merg la cafea-ceai-tigara, citesc, ma uit la filme sau seriale, invat pentru admitere la Medicina, ma relaxez, citesc presa, chestii banale.
3. Romane, in special, de aproape orice fel.
4. The Conspirator, cu James McAvoy.

| RXN a răspuns:

1.Nu am un cantaret preferat,ascult in general Queen,Megadeth,Metallica,Bob Marley,Nirvana, Elvis Presley, etc.
2.Citesc,umblu aiurea cu cine si pe unde apuc, invat suplimentar pentru BAC, mai fac cate o seara de pomina.Incerc sa-mi ocup la maxim timpul.
3.Citesc in special carti de filosofie.
4.Aaah.Nu-mi mai amintesc.Documentarele se pun?laughing

| Cristianne a răspuns:

Păcat că nu e amuzant...

| marlena2000000 explică (pentru Cristianne):

Ma pupi in cur...curva lovita in sentiment! mars carpa ce esti! mars la mata pe DN1... daca sttii ce e aia, curva proasta

| marlena2000000 explică (pentru Cristianne):

Mars fa carpa de spalat pe jos ce esti...curva cu perba la cur, Dn1 te asteapta, analfabeto! daca nu stii raspunsul la o intrebare nu te m-ai kaka pe tine

| Cristianne a răspuns (pentru marlena2000000):

Mda,întâi învață română, după aceea poți să mă înjuri.

| marlena2000000 explică (pentru Cristianne):

Stiu romana mai bine ca tine...curvo

| Cristianne a răspuns (pentru marlena2000000):

Pfff,ceva mai inteligent nu găseai?

| NedelcuRemus a răspuns:

Poi cantaretul meu preferat este Gym Class
In tipul liber merg pe afara si joc fotbal
Citesc Harry Potter si
Ultimul film vazut este Anaconda 3
Daca vrei asculta melodia asta:
http://www.youtube.com/watch?v=T3E9Wjbq44E