| ruxy9000 a întrebat:

Care e cea mai faina melodie de la alexandra stan, dar de la inna, dar de la andra, dar de la puya, dar de la rihanna cine credeti voi ca e cea mai frumosa femeie din lume?

Răspuns Câştigător
| mihaela0205 a răspuns:

Alexandra Stan- Mr. Saxo Beat
Inna- Sun Is Up
Andra- Colt de suflet
Puya- Vestul Salbatic
Rihanna- S&M
Si nu exista cea mai frumoasa femeie din lume, toate suntem frumoase de felul nostru. happy

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Alexandra Stan-Mr. Saxobeat.
Inna-Amazing.
Puya-Americandrim.
Rihanna-Russian Roulette.

Ca să pot spune cine e cea mai frumoasă femeie din lume, ar trebui să le cunosc pe toate.

Baftă!

| andrey910 a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie din lume nu exista, depinde cine le priveste...chestia cu Anjelina si Brad Pitt e o porcarie... daca iesi in oras, in 5 minute gasesti oameni mai frumosi ca ei.

| andragrigoras2000 a răspuns:

Nu cred ca exista cea mai frumoasa femeiehappytoate femeile sunt frumoase, in felul lor

| cristian_2087 a răspuns:

Alexandra stan:mr saxobeat
inna:10 minutes
puya:undeva-n balcani
rihana:umbrella
andra:abelia(dj yaang remix)
si cea mai frumoasa femeie din lume este innalaughing...sunt foarte multe femi frumoase dar mie imi place inna:*

| Alexandra8989 a răspuns:

De la alex.stan e me saxobeat de la andra something new de la puya v.i.p de la rihanna only girl...cea mai frumos femeie este Aishwarya Rai