| StrongHeart a întrebat:

Care e diferenta intre muzica scoasa pana in 2000' si muzica scoasa dupa si pana in prezent?

3 răspunsuri:
| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Cea până prin 2010 mi se pare mai ok, dar am senzația că restul a luat-o „razna". Adică s-a mai popularizat genul muzical trap. Toți se laudă cu ce tipologii de femei au, mașini, droguri, etc.

| StrongHeart explică (pentru AmFostOdataEuOBaba):

Asa era si pana in 2010, si chiar si in anii 70-80 se glorifica consumul de droguri si stilul de viata hippie(chiar mai devreme), numai ca atunci macar exista elementul de talent, acum oricine poate sa faca o melodie, daca instrumentalul este "catchy" lumea va aprecia

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns (pentru StrongHeart):

Dar de prin 2010 s-a cam accentuat.