| Iuly006 a întrebat:

Care e melodia voastra preferata?
A mea e Travie McCoy & Bruno Mars - Billionaire love struck kiss love struck

10 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Chiar pe aia o ascult acum, imi place
dar si deepcentral-music makes me free

| lays a răspuns:

O ador.asta si shakira -waka waka:X:X:X

| Christina a răspuns:

Si mie imi place billionaire
dar si Rihanna ft Eminem-love the way you lie happy

| SimonaMrr a răspuns:

Si eu ador melodia Billionaire, chiar daca o ascult de multe ori nu mah satur de ea.
Si o alte melodie superba este Rihanna ft. Eminem - Love the way you lie love struck

| Andruta a răspuns:

La fel. o adoooor.

| Alleee18 a răspuns:

Melodia mea preferata.is de fapt mai multe.scz exprimarea.imi place mel what about now weslife. mi se pare super. sper sa ti placa.

| AndrA14 a răspuns:

Inna - 10 minutes

| TheDevilIsHere a răspuns:

Crbl-romanu n-are norocwinkingii prea adevarata sa nu-ti placalaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mea e pink-fun house... e super

| XastamikaX a răspuns:

Si mie imi place Billinonaire, dar imi place si vamos a'la playa