| StrongHeart a întrebat:

Care e melodia voastra preferata de la Michael Jackson?
Va mai exista oare in viitor un artist care macar sa se apropie de nivelul lui de talent?

Răspuns Câştigător
| UltraSoundSound a răspuns:

Mie-mi plac mai multe piese de la Michael Jackson..deci nu pot sa ma decid care este piesa mea favorita. am sa scriu o lista cu unele piese:

-Black or White
-Smooth Criminal
-The Way You Make Me Feel
-Billie Jean
-Chicago
-Slave to the Rhythm
-Xscape
-2000 Watts
-Unbreakable
-Thriller
-Don't Stop 'Til You Get Enough
-You are not alone
-Heal the world
-Jam
-Remember the time
-Streetwalker
-Al Capone (trebuia sa fie inclusa pe albumul "Bad" dar nu a mai ajuns din pacate)
-You Rock My World
-Privacy
-Don't walk away
-Shake your body(down to the ground) - Immortal Version
-Dangerous
-Blood on the dance floor
-Bad
-Scream (ft. Janet Jackson)
-Dirty Diana
-Wanna Be Starin' Somethin'
(Am o lista destul de lunga...asa ca am sa ma opresc aici).

Eu personal cred ca n-o mai existe in veci un alt Michael Jackson, deoarece la ce valori promovam in zilele noastre si la cum a evoluat industria muzicala, oricine are acces la un microfon si o copie de protools/flstudio sau ce se mai foloseste... toti ne-am putea face un asa zis "home studio". Avand in vedere ca asa zisi "artisti"folosesc auto-tune de sa iasa prin tavan imi e si scarba sa ascult "muzica" asta ce-a iesit in ultimii ani.

2 răspunsuri:
| DonEduardo a răspuns:

Billie Jean.

| Gnomzy a răspuns:

Billie Jean

Legat de întrebare, luând în calcul valorile promovate în anul în care ne aflăm, e greu de crezut.