| BalonashCuHeliu a întrebat:

Care e rock'er de pe aici? Imi ziceti si mie trupe nu prea cunoscute. dar sa cante bine? va rog!

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Rockeri mai vechi: AC/DC, Guns n Roses, Led Zeppelin, Joe Satriani, Alice Cooper, ZZ Top, Deep Purple, The Ramones, Bon Jovi, Skid Row & so on.
Iar acum trupe gen: The Red Jumpsuit Apparatus, Thriving Ivory, Muse, Linkin Park (deși toată lumea îi știe cântă prea șmecher), Dead by April, Sick Puppies, Vama Veche, Savage Garden, Finger Eleven, Papa Roach, Secondhand Serenade, Escape The Fate, Plus 44, Slipknot, 3 Doors Down etc.
Sper că-ți plac. :*

7 răspunsuri:
| Piticaaa a răspuns:

Fingering Joana(romani) dar e putin spre punk...De Nickelback ai auzit? si sigur nu ai auzit de Fozzy. E retrasa trupa de ani de zile. Sigur nu o stiibig grin

| PurePoison a răspuns:

Eu ascult foarte mult Breaking Benjamin, ii ador :X

| Skeletonized a răspuns:

Five fingers death punch, Sabaton, Nightwish, Killswitch engage, Chevelle, Nightwish, Judas Priest, Iron Maiden, Motorhead, Saving Abel, Soundgarden, Audioslave, Dire Straits, The Carpenters, Air Supply, Cavo, Cargo, Rise Against, Mudvayne, Crash Kings, Taking back sunday.
Nu sunt neaparat "nu prea cunoscute", sunt doar "nu prea mediatizate", desi sunt destule persoane care le cunosc. Enjoy!

| LidiaD a răspuns:

Pai majoritatea trupelor s-au zis dar poate iti place ceva de pe aici:
-We are the Ocean
-Three Days Grace
-Plain White T's
-Placebo
-Papa Roach
-Panic at the Disco
-All Time Low
-Bullet for My Valentine
-Escape The Fate
-Alesana
-Blessthefall
-Emarosa
-Before Their Eyes
-Silverstein
-Pierce the veil
-Chiodos
-Black Veil Brides

| RoCkKiD a răspuns:

Doua imi vin in minte acum:Axel rudi pell si Aia(astia sunt romani)

| Loryoficial a răspuns:

Black veil brides-Knives and pens \m/

| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Nu stiu trupe "nu prea cunoscute"...
adica eu obisnuiesc sa ascult AC DC, Metallica si Guns'N Roses