| Laurentziu1234 a întrebat:

Care e treaba cu spotify asta? De ce exista daca putem accesa Youtube si sa ascultam orice melodie gratis?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca fiecare asculta ce vrea, de unde vrea si de care vrea.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Laurentziu1234):

Te referi la tine, dupa cum vad.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Yotube daca nu platesti il poti asculta in background? Poti downloada muzica?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Nu il poti asculta in background si da poti descarca muzica cu o aplicatie, o extensie de browser.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe telefon?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Despre telefon vorbeam.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Este strict pentru muzică și podcasturi, YouTube e o ciorbă și aplicația de telefon nu rulează în fundal dacă nu o cumperi.