| YangMin a întrebat:

Care e ultima melodie canatta de Justin Bieber? Nu conteaza daca e duet sau single! Melodie cantata de el sa fie!

Răspuns Câştigător
| thegreatgatsby a răspuns:

Pai acum depinde cum privesti lucrurile.
Nu poti sa spui " ultima melodie cantata " pentru ca nu are sens tongue Justin de cateva saptamani isi tot inregistreaza albumul de Craciun, deci logic ar fi ca ultima melodie cantata de el sa fie ieri seara in studio (si nu ai putea sa aflii numele melodiei ).te-ai prins?
Daca te referi la ultimul lui single, atunci acesta este Next 2 you.
Daca te referi la ultima melodie lansata pe net atunci este Trust Issues( cover dupa Drake).