| valentina_4675 a întrebat:

Care este adevaratul nume al lui lee gi kwang din b2st si ce melodi din 2011 are?

Răspuns Câştigător
| birdie14 a răspuns:

Numele sau de scena este Ace Junior, iar numele sau adevarat este Lee Gi Kwang.
Cat despre melodii, cu asta nu te pot ajuta.Sorry!happy

3 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

@Shery:Sincer nici nu stiam cine este acest tip,dar pentru a o ajuta pe Valentina, m-am informat, si cam asta am gasit.

| Shery a răspuns:

Melodiile pe care le are le are impreuna cu trupa, Beast, Shock parca e ultima...

| Shery a răspuns:

@Aiko: De cand a debutat cu BEAST nu mai foloseste numele AJ, doar Lee Ki Kwang.