| sandra1275 a întrebat:

Care este cantareata/cantaretul vostru preferat?

16 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Amy Lee

| RockNbeer a răspuns:

Ronnie James Dio

| Tourniquet a răspuns:

Amy Lee de la Evanescence (voce feminina)
Kurt Cobain de la Nirvana (voce masculina)

| JoeTPU a răspuns:

Rihanna

| SHINeeTaemin a răspuns:

Lee Taemin

| SymphonyOfDestruction a răspuns:

Nu am unul preferat pentru ca eu is cu chitaristi, dar imi place dave mustaine, james hetfield, freddie mercury, kurt cobain, jack black, joey belladonna, axl rose, phil anselmo, serk tankian etc...

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Am uitat partea feminita amy lee, tarja turunen, Cristina scabbia, simone simons, anette de la nightwish etc...

| Prototypul a răspuns:

Mike Shinoda

| alex9569 a răspuns:

Nicki minaj happy, nu prea ma intereseaza cantareti happy mie imi plac dj :X

| Gaviota a răspuns:

Anselmo Ralph...

| iiGeorgii a răspuns:

Mai multi... Cred ca cel mai mult ROA.

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru iiGeorgii):

Cantaret se refera la cei care canta cu vocea, probabil ca esti paralela cu muzica.

| iiGeorgii a răspuns (pentru SymphonyOfDestruction):

Bine ca esti elevat laughing.

| SymphonyOfDestruction a răspuns (pentru iiGeorgii):

Nu-s elevat, dar definitia unui cuvant atat de folosit ar trebui sa o stii.

| SilentByTheNight a răspuns:

Vocea feminina clar a lui Amy Lee, la vocile masculine mi'e foarte greu sa ma decid...

| Warw723 a răspuns:

Deuce si Se7en