| cristina222 a întrebat:

Care este cea mai buna voce a Romaniei in afara de Andra?

Răspuns Câştigător
| DolceKiss a răspuns:

Buna! In primul rand o voce a Romaniei nu este o persoana care a scos o melodie care se asculta mult si dupa aia gata,cum considera unii.Mie mi se par voci valoroase:Andra,Delia Matache,Paula Seling,Loredana Groza,CRBL,Smiley,Marius Moga, Horia Brenciu, Dan Bitman si Holograf, Iris, Taxi etc. Oricum ti-am spus pentru mine o voce buna e o voce care canta mai multe melodii bune.

| cristina222 explică (pentru DolceKiss):

Ma bucur ca mai sunt si oameni care asculta muzica buna nu melodii cu 3 versuri repetate de 10 ori. Imi plac toti artistii pe care i-ai enumerat si cred ca ei sunt adevartele voci ale Romaniei

7 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

"Adevăratele voci ale României:Andra, Delia, Loredana etc"?! Tocmai voiam să-ţi enumăr nişte voci şi trupe chiar bune de la noi, dar ce rost mai are? Pentru tine totuna ar fi.

| cristina222 explică (pentru aliceinchains):

Poti sa enumeri vocile si trupele care iti plac trebuia sa precizez ca sunt cele mai bune voci in opinia mea

| Woodenpints91 a răspuns:

De când mimoza aia pufăitoare este cea mai bună voce a României? straight face

| TheStory a răspuns:

Underman este cel mai bun. Nu ca ar avea voce dar are versuri, nu ca alti.

| OmuFoarfeca a răspuns (pentru TheStory):

Felicitari ma mir ca mai stie cineva ce inseamna arta.

| TheStory a răspuns (pentru OmuFoarfeca):

Mersi, si eu sunt surprins sa vad prin atatia manelisti oameni cu capul pe umeri.
Imi pare chiar bine sa te cunosc.