| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai populara melodie?(nu manele sau ceva asemanatorlaughing )

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cred ca jennifer lopez-on the floor in momentul de fatahappy

6 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Cea mai populara melodie...
Pentru fetitele alea mititele si obsedate e "Baby",pentru oameni cu spirit de competitie e Survivor-Eye of the tiger,pentru iubitorii de rap e o prostie de aia vorbita si nu cantata,pentru fani Heavy metal e Guns N'Roses-Welcome to the jungle,pentru fanii salam e una cu dusmani,dolarei si gagicute,pentru iubitorii de muzica adevarata e tot ce tine de rock, heavy metal, grunge...sub genuri in general,blues,jazz, pentru aia batuti in cap cu leuca Inna-Sun is up.
Trage si tu concluziile, dar o melodie pe care am auzit-o la intrarea in scena a mai multor personaje in diferite domenii de activitate ar fi:
Europe-Final countdown
Da' ce conteaza care e cea mai populara melodie?
Top'urile se schimba...vezi cum 2 vreme de 60 de ani a dominat rock'u acum trecem prin perioada de maxim 5 ani in care domina prostiile facute pe calculator...
Keep rockin'!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| zelda a răspuns:

rolling on the floor eu am zis asa ca aia e cea mai difuzata si e si popularalaughing

| pwp a răspuns:

Cum a zis si zelda, cea mai ascultata melodie la momentul de fata este:
J.Lo si Pitbull-On the floor

| elena a răspuns:

Cea mai populara melodie, este o melodie populara...

| JustMelavJustMe a răspuns:

Zelda, o fi dar eu nu am auzit-o...
Uite ca m-ai facut curioasa, asa ca m-am informat. Se pare ca "Nokia Tune".
Arunca o privire chiar aici :
http://www.youtube.com/watch?v=yq0EmbY3XyI
Sa nu-mi spui ca nu o stii, sau nu o stiti!

| JustMelavJustMe a răspuns:

Sau ce zici de "La multi ani " se canta peste tot. la petreceri. chiar si la scoala.nu prea conteaza limba ::d