| GoguStrigoi a întrebat:

Care este cel mai bun: 50 Cent sau Eminem?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Un vot pentru Eminem. smug

25 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Fifty

| pwp a răspuns:

Eminem love struck

| WestSid3 a răspuns:

Eminem too! smug

| Whatthehell66 a răspuns:

Eminem!

| Wh0Me a răspuns:

50 Cent! Chiar daca in momentul asta aproape toti il prefera pe Eminem, deoarece a spart topurile cu melodia Eminem feat. Rihanna - Love the way you lie!: http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U

Dar si 50 Cent feat. Olivia - Candy Shop : http://www.youtube.com/watch?v=SRcnnId15BA.

Deci 50 Cent ramane mai bun!

| Wh0Me a răspuns:

Fiecare cu parerea lui!happy

| Minty a răspuns:

Eminem!

| GabyEminem_7200 a răspuns:

Eminem. clar!

| Thunderstruck a răspuns:

Eminem

| Gicone a răspuns:

50 cent

| Sn00pY a răspuns:

Eminem!

| heyulika a răspuns:

50 Cent

| rolfenstein a răspuns:

Eminem

| Sowhat_2126 a răspuns:

Eminem.
Yonutz are dreptate xXHellOfALifeXx
Eu de mica asc Eminem pentru ca am un frate mai mare care mereu asculta Adevarat ca a dat lovitura cu "Love the way you lie" dar intodeauna a fost si va fi un artist minunat>big grin

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Eminem`! love struck

| zapacitadeni a răspuns:

Un vot pentru Eminem. e cel mai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eminem:X...
Si referitor la raspunsul lui Yonutz.
Sunt persoane care l'au iubit dintotdeauna[ca si minebatting eyelashes], nu dupa ce a scos melodia cu Rihanna. Mie nu mi se pare cine stie ce, e mult mai frumoasa Not afraid.
Parerea meawinkingtongue

| aurelian_4480 a răspuns:

1 notorius big 2 nwa 3 mopp deep 4 eminem 5 jay-z 6 gangstar

| rox13 a răspuns:

50 cent big grin

| denis260170 a răspuns:

Eminem cu siguranta:d pls fundita

| Dysturbed a răspuns:

Eminem

| PaulOsaKore a răspuns:

Eminem, nu pot sa neg ca 50 Cent e un rapper bun dar daca asculti versurile lui Eminem iti dai seama ca Eminem e si un poet nu numai un rapper si sunt de acord cu xXHellOfALifeXx si Sowhat Eminem e faimos din totdeauna si imi pare rau pentru tine Yonutz care preferi un cantec despre un bordel decat unul despre violenta domestica.

| ale_8755 a răspuns:

Eminemhappy.

| Fanysiatat a răspuns:

Eminem.