| Ioana_Velcu_1995 a întrebat:

Care este hitul verii?! :X

Răspuns Câştigător
| Đϋffγ a răspuns:

Skizzo Skillz ft. Keo-Miliardar de Vise
http://www.youtube.com/watch?v=ynFAeqAU-Dg :X

9 răspunsuri:
| Denisadraguta a răspuns:

Poi normal ar fi connecte-r vara nu dorm dar hitul este:
Alex Velea-minim 2

| BantuletzRevine a răspuns (pentru Denisadraguta):

Da cam asa ceva big grin App mai sus la KaDola te referi la Mine? thinking
ca nici eu nu cred ca am specificat tara?

| xxdrgn a răspuns (pentru BantuletzRevine):

Abia acum am vazut raspunsul tau. Ma refeream la utilizatorul care a pus intrebarea, ne-a intrebat hitul verii, un hit al verii are fiecare tara, ea nespecificand de ce tara e curioasa, i-am raspuns cum am crezut eu. ^//^

| Denisadraguta a răspuns:

Alex Velea-minim 2

| xxdrgn a răspuns:

Sistar - Loving You
http://www.youtube.com/watch?v=oL2AlXWVbKU

...Ce? Nu ai specificat din ce tara. :))

| LanaDelRayFan a răspuns:

Connect-R Vara nu dorm

| BantuletzRevine a răspuns:

Vara nu Dorm - Connect-R thinking
oricum mie nu-mi place melodia straight face

| Ioana_Velcu_1995 explică (pentru BantuletzRevine):

Nici mie. A devenit plictisitoare :d!

| BantuletzRevine a răspuns (pentru BantuletzRevine):

Neatsa. am o intrebare : cand fac credite pe imvu cu Meet Me am mai facut odata. e aia cu 1500 credite/zi. asa si azi mai vreau sa imi fac si m-am logat pe myyearbook, mi-am facut cont, am intrat pe site adica pe www.imvu.com ...asa si m-am dus la Earn Credits si cand sa imi scriu emailul de la myyearbook am dat Continue si imi spune Sa incerc mai tarziu ca azi nu mai merge! :| va rog sa imi dati un raspuns :-W