| anonim_4396 a întrebat:

Care este melodia care v-a atins cel mai mult prin mesaj în ultima vreme?

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Https://youtu.be/i64uhOg_0rM

Si, revin asupra uneia care imi place enorm, si de care ti-am mai zis, Voltaj - "Copile"

| anonim_4396 explică (pentru cristi202):

"Și sunt oameni de bine ce-ți spun să renunți,
Dar când inima strigă eu zic s-o asculți."

Îmi amintesc când un domn profesor, care era ieșit de mult la pensie și care acum nu mai e printre noi, mi-a spus, după ce mi-a citit primele versuri, că ceea ce fac nu se numește poezie. Azi mă bucur că nu am renunțat pentru acea vorbă. happy

| cristi202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce fain! Si ce bine ca nu ai renuntat!
Stii ca tot un profesor i-a spus celui ce avea să devină marele Thomas Alva Edison ca nu e bun de nimic si ca nu va realiza nimic in viata? Si viata noastră depinde de multe din invențiile lui happy

Răspuns utilizator avertizat
| SG1995 a răspuns:

Https://youtu.be/bSu6fdYnF2w

Nu sunt teist but this *** hit hard.

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

All we need, we will find it next to Him.
https://youtu.be/-nwdjQmc_N8

| Byb2001 a răspuns:

Enigma,Imun la iubire