| RoseRosee a întrebat:

Care este melodia voastra preferata si care este cantaretul\cantareata preferat\preferata?

Răspuns Câştigător
| xDeeDee8D a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PPNMGYOm1aM (melodia preferata)cantata de bella thorn(cantareata preferata)

4 răspunsuri:
| shadybaby a răspuns:

Cantaretul preferat: Eminem si piesa preferata :Eminem-When I`m gone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cantareata mea preferata este Selena Gomez, iar melodia mea preferata este: Selena Gomez & The Scene - Round & Round
http://www.youtube.com/watch?v=UfcvO2t8Ntg&feature=relmfu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=UfcvO2t8Ntg&feature=relmfu
Selena Gomez este cantareata mea preferata

| jean4 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=c_H3MWVx6JU. Cintaretul preferat este Lil John. Cîntareațe e September. Trupa e Voltaj și Taxi