| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Care este piesa muzicala preferata a voastră? A mea este Poza de Album Mellina cu Vescan chiar dacă este foarte veche! A voastră care este!?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Haoleu, doar un raspuns? Slaba miscare... si ca sa arunc si eu ceva in the mix, Queen - The Prophet's Song.

| FreddieM a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vorbești o limba aliena aici cu asemenea sugestii. (cândva eram obsedat de piesa asta) dar tot Bohemian Rhapsody ma emoționează de fiecare data. Mai am una faina. Great King Rat.
Cheers

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru FreddieM):

Sint prea putine piese de umplutura in discografia Queen. Hai ca plusez si cu The Millionaire Waltz si March of the Black Queen.

| oglindasultanului a răspuns:

A R rahman urvassi (versiunea tamila).

| CristyMaxCT a răspuns:

Melodia mea preferată este 3 Sud Est feat. Andra - Jumătatea mea mai bună.

| yolandaaa a răspuns:

DASQ - Beyond existence